Інші запитання?

Блок "БЛОК МАРКЕТ"

103.00 Грн.
Виробник Blok-market
Модель: gblok-01
Наявність: На складі

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Газоблок власного виробництва БЛОК МАРКЕТ: в 1м3 – 27,78 шт, в 1 піддоні – 1,08 м3 (30 шт).

Вага: 1 блок – 26,5 кг, 1м3 – 740 кг

Розмір : товщина блоку – 300 мм, висота – 200 мм, довжина – 600 мм

Склад : мелений пісок, цемент, гіпс та алюмінієва пудра.

    Взимку,  при тривалому зберіганні газобетонних блоків необхідно створити умови при яких надходження вологи буде мінімальним. При потраплянні води у пори газоблоку, вона починає замерзати та розширяє газоблок із середини, що сприяє руйнації блоку. Заводом виробником газобетонні блоки упаковуються в спеціальну плівку та складуються на піддони. Рекомендуємо не порушувати цілісність пакувальної упаковки, та додатково накривати піддони.

       Вивантажувати продукцію необхідно на рівний ділянці будмайданчика, що не підтоплюється.  Рекомендуємо під піддони підкласти щось, щоб вони були на відстані від грунту.  Піддони з газобетонними блоками при необхідності можна зберігати в штабелях, встановлюючи один піддон на інший, але не більше двох піддонів по висоті. Завантаження і підйом піддонів з газоблоками проводиться за допомогою спеціальної траверси або м'якими стропами, щоб уникнути механічних пошкоджень.

            При дотриманні всіх вищезазначених правил консервації в наступному сезоні Ви продовжите будівництво, не побоюючись проблем, пов'язаних з відсирівшими або зруйнованими будматеріалами і конструкціями.

            Виробник не несе відповідальність за неправильне зберігання та експлуатацію матеріалу на буд майданчику.  

Рекомендуємо (2)