Інші запитання?

Супутні матеріали

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Розмір: 160х1200 Вага: 65кг ..
1,080.00 Грн.
Портландцемент ПЦ І-500 виготовляється на основі крейди та суглинків Здолбунівського родовища. Марка міцності: М-500. Радіаційна якість: 1 клас. Складається з клінкеру КТ-1. Використовується для виготовлення бетонів в промисловому та приватному будівництві, будівельних сумішей, модульних бетон..
160.00 Грн.
Портландцемент зі шлаком ПЦ ІІ/А-Ш-500 виготовляється на основі крейди та суглинків Здолбунівського родовища. Портландцемент ПЦ ІІ/А-Ш-500 складається на 80% з клінкеру КТ-1 і до 20% активних мінеральних домішок. Застосовується для виготовлення бетонів в промисловому та приватному будівництві, буд..
145.00 Грн.
Клей Ферозит термостойкий 25 кг - сухая клеевая смесь на основе цемента с минеральными наполнителями и полимерными модификаторами для облицовки плиткой каминов, печей, дымоходов и полов с подогревом. Возможно использование смеси для кладки конструкций дымоходов. ..
180.00 Грн.
Клей Шпатен 25 кг - суха клейова суміш на основі цементуз мінеральними наповнювачами, полімерними модифікаторами та армуючими волокнами.  Призначена для: приклеювання полістирольних і мінераловатних плит;  облицювання«теплих підлог»;  вирівнювання ст..
125.00 Грн.
Клей Мертель 25 кг – суха вогнетривка мілкоподрібнена кладочна суміш, яка складається зі шамотного порошку і вогнетривкої глини. Готовий розчин використовують в процесах кладки і мурування деяких елементів промислового устаткування, на які впливають високі темпера..
175.00 Грн.
За своїм основним визначенням, арматура - це деталь, що не входить в основний склад деталей будь-яких споруд та конструкцій, але забезпечуює їх ефективну роботу. Застосовується для армування залізобетонних конструкцій з метою посилення їхньої міцності. Для виготовлення арматури використовується..
7.00 Грн.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами