Інші запитання?

Плитка

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
         Тактильна плитка - це тактильний покажчик для сліпих людей, призначений для вказівки напряму руху або наявності перешкод. Зорове сприйняття у сліпих людей замінюється слуховим і тактильним сприйняттям, тобто те, що незряча людина не в змозі побачити, вона намагаєтьс..
76.00 Грн.
Вібролита тротуарна плитка користується високим попитом завдяки її привабливому естетичному вигляду, рівній геометричній формі, що значно полегшує роботу з її укладання. Значною перевагою такої тротуарної плитки є її економічність і довговічність. На піддоні: 288 шт. Вага плитки: 5,5 кг ..
36.00 Грн.
Вібролита тротуарна плитка користується високим попитом завдяки її привабливому естетичному вигляду, рівній геометричній формі, що значно полегшує роботу з її укладання. Значною перевагою такої тротуарної плитки є її економічність і довговічність. Кількість на піддоні: 288 шт. ​Вага плитк..
36.00 Грн.
Вібролита тротуарна плитка користується високим попитом завдяки її привабливому естетичному вигляду, рівній геометричній формі, що значно полегшує роботу з її укладання. Значною перевагою такої тротуарної плитки є її економічність і довговічність. До даної кутової плитки пасує тротуарна ..
36.00 Грн.
Вібролита тротуарна плитка користується високим попитом завдяки її привабливому естетичному вигляду, рівній геометричній формі, що значно полегшує роботу з її укладання. Значною перевагою такої тротуарної плитки є її економічність і довговічність. На піддоні: 264 шт. Вага плитки: 5,5 кг ..
36.00 Грн.
Вага - 9,2 кг ..
52.00 Грн.
Вага - 18кг. Кількість на квадрат - 6,2 шт. ..
106.00 Грн.

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами